پیشنهاد فروش خودرو مدل کیا موهاوی V8 2016

پیشنهاد فروش خودرو مدل کیا موهاوی V8 2016

کمپانی خودروسازی کیا در کمال ناباوری موهاوی را در سال 2013 به روزرسانی نکرد. این خودرو ساز روند به روز رسانی را از پاییز 2011 متوقف کرده بود، چرا که انتظار می‌رفت این خودرو با کیا سورنتو جایگزین شود.

کیا موهاوی یک شاسی بلند جمع و جور است که توانسته به واسطه این اندازه قابلیت‌های منحصر به فردی را از قبیل: مصرف سوخت پایین و حرکت روان در خارج از جاده و آفرود به دست آورد. کیا موهاوی طی سال‌هایی که تولید نشد جای خود را به رقیب خود سورنتو داد که بسیار کم مصرف تر از آن بود، البته شایان ذکر است که موتور 6 سیلندر خودروی جایگزین توان رقابت با موتور 8 سیلندر موهاوی را نداشت. کیا سورنتو از طراحی و تزئینات داخلی مرغوب‌تر و فضای داخلی بازتری نسبت به موهاوی برخوردار است. همچنین امکاناتی نظیر درگاه USB و بلوتوث به طور استاندارد روی این خودرو قرار دارد که کاملا نیز به روز می‌باشد. خودرو شاسی‌بلند جمع و جور دیگری که در رقابت با موهاوی قرار می‌گیرد، تویوتا Fortuner است که چنانچه مصرف سوخت برای فرد حائز اهمیت باشد، می‌تواند دو موتور با اندازه های مختلف را به صورت سفارشی برای خودرو انتخاب کند تا روی آن نصب شود. گاهی تزئینات داخلی برای راننده در اولویت قرار می‌گیرند که در این صورت بهتر است به سراغ شورولت Traverse بروید، در ضمن پیشرانه آن نیز هم تراز کیا موهاوی می‌باشد.

اگر جاده یاری کند، کیا موهاوی به واسطه موتور 8 سیلندر و سیستم تعلیق پیشرفته، رانندگی خوب و معقول و سواری نرم و راحتی را به راننده هدیه می‌کند.

کیا موهاوی مدل 2016 جدیدترین نوع این خودرو شاسی‌‍بلند جمع و جور است و برای آنان که به دنبال خودرویی مطمئن در زندگی می‌گردند، بهترین گزینه به حساب می‌آید. طراحی این خودرو به سبکی خلاقانه و شیک انجام شده است، به طوری که فرد در اولین نگاه این ماشین را جزئی از خانواده خود می‌داند. این خودرو حتی بچه‌ها را نیز عاشق خود می‌کند!

  • طراحی داخلی و بیرونی

کیا موهاوی مدل 2016 طراحی داخلی و بیرونی شگفت آور و تحسین برانگیزی دارد. برای چراغ های جلو آن از لامپ‌های LED استفاده شده و طراحی بیرونی این خودرو مطابق با خواسته و مد روز دنیا می‌باشد.

گفتنی است، کیا موهاوی مدل 2016 در طراحی داخلی نه تنها چیزی از مدل‌های پیشین خود کم ندارد، بلکه از تزئینات بیشتری برخوردار است. صندلی‌های این مدل کاملا نرم و راحت می‌باشد و حس مطلوبی را برای سرنشین به ارمغان می‌آورد.

  • قدرت و عملکرد موتور

بی‌شک کیا موهاوی مدل 2016 صنعت خودرو سازی را متحول کرده است و در این میان،توانسته رقبای بسیاری را در جمع خودروهای شاسی‌بلند کنار بزند.با این وجود، برخی بر این باوراند که کمپانی کیا تغییرات اساسی در این مدل جدید ایجاد نکرده، چراکه پیشرانه آن همان موتوری است که در مدل‌های قبلی استفاده شده است. با این تفاوت که به لطف مهندسان طراح این کمپانی دو موتور V6 و V8 به طور سفارشی روی این خودرو قرار می‌گیرد و راننده به آسانی می‌تواند تفاوت را در میزان قدرت احساس کند. موتور 8 سیلندر خورجینی با گازوئیل و موتور 6 سیلندر خورجینی با بنزین تغزیه می‌شوند.

  • قیمت در بازار

اکنون همه می‌دانند که کیا با عرضه این مدل به بازار تحول عظیمی را در صنعت خودرو سازی ایجاد خواهد نمود . در آغاز فصل نو این خودرو دل هر علاقه‌مندی را شیفته خود می‌کند! لازم به ذکر است که قیمت این مدل تفاوت چندانی با مدل 2012 نخواهد داشت. بنا به گفته مسئولان این کمپانی قرار است که کیا موهاوی مدل 2016 با قیمتی بین 20000 تا 29000 دلار به بازار عرضه شود.

+ نوشته شده توسط شیما ملکی در شنبه 6 آذر 1395 و ساعت 11:13 |